MEIST – ClinodiiEST

CLINODII LUGU

CLINODII (ladina k. ) tõlkes tähendab kalliskivi, juveeli. 

 Miljon aastat kogutud ilu, täiesti uus kasutus. 

NATURAALSED POOLVÄÄRISKIVID

Vääriskivides näeme me miljon aastat talletatud ilu ja kasulikke mineraalaineid. Peale ilu talletamise on nad samuti oskuslikud energia juhid, mis aitavad kaasa rakkude uuendamisele, tootlikusele, taastumisele, ning samal ajal võimendades toote koostisainete mõju raku tasandil.

LOODUSEST INSPIREERITUD

Me usume, et saada parimaid naturaalsed tooted peavad nad olema otse loodusest inspireeritud. Kõikide toodete valmistamisel oleme pööranud tähelepanu koostisainetele ja valmistamise meetoditele.  Oleme püüdnud maksimaalselt säilitada tooraine esialgseid omadused, et siis need täies mahus saaksid avaneda ja rikastda oma kasulikke omadustega meie tarbijaid. 

MÄLESTUSED

Iga kollektsiooni lõhna kompositsioon on inspiratsiooni ammutanud meeleolust ja elusündmustest, mis on jätnud märkimisväärse mälestuse. Kõik lõhnad on valitud kindla eesmärgiga, et saaksid osa nendest ainulaadsetest rännakutest. Tulemuseks on toodete crème de la crème, mille parimad pärlid on pärit eksootilistest kohtadest üle maailma, et saaksid ergutada nii oma meelt, keha kui ka vaimu.

 

 “May crystals give you power!” ― Isabel Walbourne

 

Jaga uudist sõpradega!!!